fbpx

Kontakt oss

 

Har du spørsmål? Her finner du alle våre medarbeidere som du kan kontakte via E-post eller telefon.

Våre salgskonsulenter

Marius

Marius Norøy

Salgskonsulent

482 82 542

marius@rightbemanning.no

482 82 542

marius@rightbemanning.no

Niels

Niels Thrap

Salgskonsulent

958 07 080

niels@rightbemanning.no

958 07 080

niels@rightbemanning.no

Terje

Terje Thalberg

Salgskonsulent

988 66 181

terje@rightbemanning.no

988 66 181

terje@rightbemanning.no

Robin

Robin Berg

 Koordinator

924 40 284

robin@rightbemanning.no

924 40 284

robin@rightbemanning.no

Roger

Roger Hansen

Avdelingsleder Bygg & Anlegg

416 23 062

roger@rightbemanning.no

416 23 062

roger@rightbemanning.no

Administrasjon

Mona

Mona Saxegaard

Bemanningsrådgiver

902 99 155

mona@rightbemanning.no

902 99 155

mona@rightbemanning.no

Økonomi

Sander

Sander Berg

908 18 712

sander@rightbemanning.no

908 18 712

sander@rightbemanning.no

Siri

Siri Thorkildsen

693 35 400

siri@rightbemanning.no

693 35 400

siri@rightbemanning.no

Generelle henvendelser angående økonomi sendes til regnskap@rightbemanning.no